tekst tekst

Opis

#NajlepszyMikołaj dla Twojego dziecka! Na terenie Śląska i Zagłębia!

Na początku...


Piszesz list do Świętego Mikołaja lub dzwonisz pod numer 733-315-517. Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty. Podajesz również swojego maila oraz numer telefonu, na który Mikołaj przyśle ci znak (sygnał lub SMS) , że już czeka pod Twoim domem.


następnie...


Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie (dotyczy tylko zamówienia przez email). Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajęta (dotyczy tylko zamówienia przez email) jeden z pomocników Mikołaja zadzwoni do Ciebie aby ustalić inną. 


następnie...


Nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery niedaleko twojego domu. Daje znak na twój numer telefonu. Przed wejściem odbiera prezenty i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi, słychać dźwięk dzwonka i głośne wołanie: "Ho! Ho! Ho". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się rozdawanie prezentów.

Wizyta trwa ok. 10-15 minut. To wystarczy na rozdanie wszystkich prezentów, przedstawienie wierszyków przez grzeczne dzieci oraz wspólne zdjęcie z Mikołajem i kolędowanie.


Koniec wizyty...


Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców do wyjścia, gdzie sam zostaje obdarowany. Musi się spieszyć! W końcu ma jeszcze mnóstwo dzieci do odwiedzania.

-----------------------------------


NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ


  MIKOŁAJ DZWONI DO DZIECI!  


 

NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ-----------------------------------

Zamiast wizyty rozmowa z mikołajem


Nowa usługa by zaskoczyć twoją pociechę. Podczas rozmowy, możemy poprosić Mikołaja aby wypytał dziecko o ich zachowanie, marzenia oraz plany na przyszłość. Niespodziewana rozmowa z Mikołajem na pewno sprawi mnóstwo frajdy.Podczas rozmowy z dzieckiem Mikołaj korzysta z ankiety wypełnionej przez rodziców o dziecku. Święty zapyta czy dziecko było grzeczne przez cały rok, jakie prezenty chciałoby zobaczyć pod choinką, etc.. Na koniec złoży życzenia i obieca, że za rok ponownie do niego zadzwoni aby mogli porozmawiać.1) Czas trwania rozmowy z Mikołajem wynosi do 10 minut.

2) Podczas jednej rozmowy Mikołaj może rozmawiać maksymalnie z dwójką dzieci.

3) Rozmowy z Mikołajem dostępne są w szczególności w weekend Mikołajkowy (4-6) i wigilię w godzinach od 9.00 do 21.00 jak i w całym grudniu.

4) Zapisy na konkretne godziny dokonywane są telefonicznie pod numerem 733-315-517.
 

 Projekt oraz wykonanie MWMCK Wojciech Sośnierz 2018.