tekst tekst

Riksza z Fiata 126p

Jedyna taka riksza na Śląsku, jedyna taka imprezowa riksza w Polsce

  1. Mobilne Karaoke
  2. Gdzie i kiedy
  3. wynajem
  4. reklama
  5. cennik


ZAPRASZAMY NA SPECJALNIE DEDYKOWANĄ STRONĘ POJAZDU WWW.126PPARTYBIKE.PL

Na początek co to jest riksza?

Riksza to pojazd do przewozu osób napędzany siłą mieśni kierowcy.

Co to jest 126p Party Bike?


126p Party Bike
czyli imprezowa riksza stworzona z połączenia roweru z fiatem 126p potocznie zwanego maluchem. Całość prezentuje się oryginalnie co widać na powyższym zdjęciu. Lakier fiata pokryty został czerwienią z barw kolorów ferrari. Maluszek osadzony jest na 24 calowych felgach dzięki czemu jest wyższy oraz łatwiejszy w prowadzeniu. Komfortową przejażdżkę zapewni skórzane siedzenie, które może pomieścić 2 osoby. Bezpieczeństwo podróżujących zapewnią 2 hamulce hydrauliczne, dzięki którym bez problemu można szybko wyhamować pojazd. Od innych pojazdów typu riksza wyróżnia go bardzo wiele, o czym dowiecie się Państwo za chwilę. JEST TO JEDYNY POJAZD TYPU RIKSZA W POLSCE Z PROFESJONALNYM NAGŁOŚNIENIEM CAR AUDIO! Wyposażenie 126p Party Bike: -nagłośnienie Car Audio o mocy ponad 400 Watt, dzięki czemu podróżowanie staje się przyjemniejsze. Zabudową zajęła się firma Mayday Audio z Mikołowa.-ledowe oświetlenie imprezowe, które sprawia, że wieczorem nie możesz oderwać od niego wzroku

-gadżety imprezowe, które znajdują się na tylnej półce. To m.in. dzięki nim, Twoja podróż nie będzie nudna-selfie Stick
(kijek do robienia zdjeć), którym możesz zrobić sobie niezapomniane, zakręcone zdjęcie lub film z przejażdżki z odpowiedniej odległości!Dodatkowo znajdziesz:
-ładowarkę do telefonu z wejściem MICRO USB, mikrofon, tablet (tylko przy organizacji karaoke) 126p Party Bike to idealny środek transportu dla każdego. Idealny pojazd do wynajęcia na specjalną okoliczność taką jak np. wesele, panieńskie, kawalerskie, urodziny. Dodatkowo pojazd jest świetną atrakcją na imprezach z okazji dni miasta, zlotów oraz innych wydarzeń.
Mobilne Karaoke


Już od sezonu 2017 do waszej dyspozycji zostanie oddany sprzęt, dzięki któremu w pojeździe będziecie mogli sobie pośpiewać. Mikrofon, tablet na którym będzie wyświetlany tekst oraz ponad 1000 utworów do wyboru. Bo FUN wkracza w kolejną erę. Dodatkowo możliwe będą dojazdy podczas, których będziecie mogli sobie pośpiewać ulubione piosenki. Już wkrótce więcej informacji dostaniecie, kiedy będziemy montować całość. Oczekujcie bo na prawdę będzie dobrze!

Jedyny pojazd typu riksza z opcją karaoke w dojeździe i nie tylko!
Gdzie i kiedyW sezonie letnim imprezową furę spotkasz w mieście Katowice. Pojazd swoje postoje ma w okolicach ulicy Mariacka, rynku, dworca PKP. Kursuje w weekendy tj. piątek i sobota w godzinach nocnych od ok 21:00 - 4:00. Rikszę możesz zamówić także telefonicznie pod wskazany adres. 126p Party Bike możesz także ujrzeć w dzień oraz inne dni tygodnia nie tylko w centrum Aglomeracji Śląska. Włączamy się w różne akcje charytatywne oraz oferujemy wynajem pojazdu na różnorakie imprezy, promocję.
Wynajem


126p Party Bike to pojazd, który idealnie nadaje się na rożnego typu imprezy specjalne. Oryginalny wygląd, oprawa muzyczna specjalnie przygotowana pod wydarzenie oraz mnóstwo innych drobiazgów, które w połączeniu z całością sprawią, że przejażdżka będzie zapamiętana na długo.

126p Party Bike
obsługuje m.in. tego typu imprezy:


Wesele
jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga ludzi. Nie musisz szukać limuzyn, zaprzęgów konnych czy innego środku transportu. Wybierz najoryginalniejszą w pełni ekologiczną imprezowa rikszę, która zawiezie młodą parę do kościoła i z kościoła w miejsce imprezy. Na tą okoliczność pojazd zmieni się w karocę, która bezpiecznie dowiezie Was pod miejsce docelowe. Dodatkowo z głośników polecą ulubione hity młodej pary, przypominając same najlepsze chwile. Ponad to istnieją bogate opcje przyozdobienia, atrakcji specjalnych takich jak np. konfetti, filmiku z przejazdu, etc.KOSZT: od 200 złotych za godzinę

Kawalerskie/ Panieńskie
dzień, w którym JEST IMPREZA i tak zwany ostatni dzień wolności, więc musi się dużo dziać. Wybierając 126p Party Bike na pewno się nie zawiedziecie. Specjalnie przygotowana imprezowa riksza z gadżetami na tę okoliczność, szalone zdjęcia, przejażdżki, mobilne karaoke. Pan młody czy też panna młoda mogą liczyć na przejazd w rytmie ich ulubionych piosenek oraz dojazd do wybranego przez siebie klubu pod same drzwi. Dodatkowo w prezencie dla osoby świętującej mały podarunek.KOSZT : od 150 złotych za godzinę

Urodziny są raz w roku, ale warto świętować je z pompą. Na tą okoliczność możesz osobie świętującej sprawić VOUCHER na przejazd imprezową rikszą. Będzie on do wykorzystania w sezonie letnim. Jeśli zaś osobie świętującej chcesz sprawić prezent w dniu urodzin, możesz zamówić przyjazd imprezowej rikszy pod sam dom solenizanta. 126p Party Bike zabierze osobę świętującą wraz z osobą towarzyszącą na przejażdżkę po swojej okolicy. Dodatkowo szalone zdjęcia w imprezowych gadżetach, filmik i prezent % gratis!

KOSZT: od 100 złotych za godzinę

Romantyczna podróż we dwoje, każdy kto posiada swoją drugą połówkę wie, że ważne są chwile spędzone we dwoje. 126p Party Bike oferuje możliwość odbycia romantycznej przejażdżki we dwoje po urokliwej okolicy miasta Katowice oraz innych miast. Tylko Ty i twoja ukochana, z głośników wasze ulubione kawałki, w rękach ulubiony trunek a w około piękne widoki czy można sobie wymarzyć coś lepszego na randkę we dwoje bądź świętowanie rocznicy? Romantyczną przejażdżkę możesz odbyć w swoim mieście, wystarczy tylko zadzwonić zapytać o koszt, który będzie uzależniony od odległości od miejsca siedziby firmy.

KOSZT od 150 złotych za godzinę

Dni miasta, festyny, dożynki to idealna okazja dla sprawienia atrakcji osobom przybyłym jakiej do tej pory nie mieli okazji uświadczyć. Krótkie przejażdżki z chętnymi jedynym takim pojazdem na Śląsku, szalone zdjęcia z imprezowymi gadżetami, bądź fotografie z superbohaterem znanym z filmów tj. Superman'em lub z królem rock n' roll Elvis'em.

KOSZT do ustalenia indywidualnie

Na wszystkie wyżej wymienione imprezy możesz wynająć 126p Party Bike - imprezowa riksza do dowolnego miejsca w Polsce. Podane ceny są cenami brutto i dotyczą miasta Katowice. Jeśli chcesz wynająć rikszę w inne miejsce, skontaktuj się w celu ustalenia ceny, która będzie uzależniona od odległości oraz innych współczynników.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
Promuj się


Po pierwsze... oryginalny wygląd, który przyciąga oko każdego przechodnia. Po drugie... JEDYNA TAKA RIKSZA NA ŚLĄSKU, JEDYNA TAKA IMPREZOWA RIKSZA W POLSCE. 126p Party Bike to pojazd, na którym reklama Twojej firmy będzie zauważona. Pojazd może dotrzeć w miejsca, w które innym środkiem transportu (np. autem) nie dotrzesz. W pełni mobilny, ekologiczny środek transportu osób docelowo w mieście Katowice jak i innych miastach. Do dyspozycji jest sporo miejsca reklamowego na pojeździe. Wszystko w zależności od tego w jaki sposób chcesz dotrzeć do klienta. Możliwa także promocja na terenie innego miasta np. jako atrakcja podczas imprezy firmowej, festynu, dni miasta oraz innych wydarzeń. IDEALNIE sprawdza się na festynach, dożynkach, gdzie świadczy krótkie przejażdżki, które w połączeniu z imprezowymi gadżetami znajdującymi się w pojeździe tworzą rozrywkę jakiej nie zapewni inny pojazd.
Cennik


PRZEJAŻDŻKA ZACZYNA SIĘ JUŻ OD 10 ZŁOTYCH ZA 2 OSOBY. O KONKRETNE CENY PYTAJCIE WOYTASA, CZYLI KIEROWCY, KTÓRY POWOZI TYM NIEZWYKŁYM POJAZDEM. Party Bike, możesz wynająć także na na swoją imprezę, do swojego miasta. Wtedy należy zapoznać się z ofertą lub napisać na adres riksza@ijestimpreza.pl i zapytać o ofertę.  1. wróć do góry


Projekt oraz wykonanie MWMCK Wojciech Sośnierz 2018.